Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /home/platne/manufakturaangielska/public_html/wdrozenie/wp-includes/class.wp-scripts.php on line 486
Co robimy? - Meble Angielskie
Co robimy? - Meble Angielskie
21635
page-template-default,page,page-id-21635,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.8.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

Co robimy?

Szukamy kompromisu pomiędzy zabieganą nowoczesnością a szacunkiem do historii.

Wkraczając w dzisiejszą pędzącą rzeczywistość szukamy kompromisu  pomiędzy nowoczesnością, a szacunkiem do historii . Bez solidnej podstawy dobrego rzemiosła bylibyśmy tylko kolejnym powielaczem BRW , Agata meble lub produkcji pewnego szwedzkiego koncernu. Nie takie rzemiosło jest naszym celem Zgodnie z tym czego nas uczono , to nie ilość ma znaczenie ,a czas . Dlatego nasze meble to meble na pokolenia i również dlatego systematycznie wydłużamy na nie gwarancje ponad obowiązujące standardy.

Odtwarzamy klimaty staroangielskich dworów budując i projektując wspólnie z Państwem

Biurko serpentyna meble-angielskie.pl

Majestatczne biurka z angielskim zacięciem – wyposażone w pojemne szuflady, które dzięki montażowi specjalnych okuć mogą maskować sprzęt komputerowy.

Biuro Kingston Lacy serpentyna Kingston Lacy streamer desk meble-angielskie.pl

Blaty biurek wyścielone naturalną skórą pod którą w znanym tylko właścicielowi miejscu montujemy starym zwyczajem skrytki i – bezprzewodowe ładowarki smatrfonów.

Kredens Windsor szprosy meble-angielskie.pl

Dostojne biblioteki z kryształowymi szybami , klasycznymi  szprosami – piękne i przede wszystkim funkcjonalne.

25 VII 581

Połyskujące politurą , zachwycające intarsjami łukowe komody .

Bibliteka patna meble-angielskie.pl

Szafy kryjące w swoim wnętrzu kolekcję win   lub zgodnie z niepisanym zwyczajem szlachetnie urodzonego gabinetu podręczny barek na alkohol.

Chesterfield fotel Winchester meble-angielskie.pl

W towarzystwie biurek , bibliotek nie może zabraknąć mebli do siedzenia- niesamowicie  wygodnych, pikowanych,  obitych naturalną skórą mebli chesterfield . Budując fotele do biurek nie tylko  zachowujemy ich  historyczny styl i charakter, ale  wyposażamy w regulację wysokości i kąta nachylenia oparcia. I co najważniejsze jeżeli  nigdzie nie możecie Państwo znaleźć mebla o 5 cm wyższego i 2mm szerszego znajdziecie go Państwo u nas .

Print Friendly, PDF & Email