Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /home/platne/manufakturaangielska/public_html/wdrozenie/wp-includes/class.wp-scripts.php on line 486
Co nas wyróżnia? - Meble Angielskie
Co nas wyróżnia? - Meble Angielskie
19080
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-19080,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.8.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

Co nas wyróżnia?

Mamy ambicje i marzenia.
Co nas wyróżnia?
NIGDZIE SIĘ NAM NIE SPIESZY

Mamy czas na dobrze opracowany projekt, w każdym aspekcie omówiony i skonfrontowany z Państwa wymaganiami. Latami sezonujemy drewno.  Zbieramy kłody ogrodowych orzechów, czereśni, dębów leżących w wodzie latami, bo z takiego drewna wychodzą najpiękniejsze meble.

Co nas wyróżnia?
LUBIMY SIĘ  UCZYĆ

Z historii i starych wyszperanych katalogów czerpiemy większość swoich wzorów klasycznych angielskich mebli do gabinetu,  drewnianych stołów kilkunastometrowej długości, foteli chestrerfield.

Co nas wyróżnia?
ODBIERAMY TELEFONY

Dobry kontakt to wzajemne zaufanie, dlatego zawsze odbieramy telefony.  Nie wyznaczamy godzin  kontaktu – bo Państwo wiecie kiedy sami chcielibyście telefony o meblach odbierać.

Zapraszamy do nas na kawę, a jeżeli Państwo zechcecie nas gościć chętnie też przyjmujemy zaproszenie do odwiedzin, zabierzemy wtedy ze sobą przykładowe meble którymi możemy się pochwalić .

Co nas wyróżnia?
BO RODZINA JEST NAJWAŻNIEJSZA

Rodzina to podstawa – daje oparcie i sens działaniu,  potem firma i pracownicy. A na końcu równie ważny – klient.

Co nas wyróżnia?
ROBIMY MEBLE DLA KASY

I nie boimy się do tego przyznać. Proste prawdziwe relacje to podstawa, jesteśmy przykładem,  że to się sprawdza.  Mamy szczęście znajdywać klientów,  którzy  chcą płacić,  ale tylko za najlepszy produkt . Więc żeby osiągnąć swój cel, to co robimy musimy robić bardzo dobrze.

Co nas wyróżnia?
NIE LUBIMY TANDETY

Nie chodzimy na skróty , dziwnym trafem zazwyczaj droga którą w naszej pracy  wybieramy

prowadzi pod górkę i dziwnie kluczy. Pewnie dlatego zdecydowaliśmy się założyć pasiekę i z wosku naszych pszczół wykonujemy pasty do konserwacji mebli, samodzielnie według starych znalezionych przepisów .Własnoręcznie wykonujemy politurę. A naszym pszczołom zbudowaliśmy skromne, ale solidne domy – zerknijcie Państwo na zdjęcia.

Co nas wyróżnia?
SZUKAMY

Ciekawych  niszowych garbarni ze skórami do naszych mebli. Tapicerujemy nimi sofy , pikujemy meble chesterfield , oklejamy blaty biurek. Współpracujemy z rzemieślnikami odlewającymi i cyzelującymi okucia. Podróżujemy w poszukiwaniu najlepszych oklein,  lakierów.

Co nas wyróżnia?
MATERIAŁY

Dobór optymalnych materiałów to prawdziwa sztuka, kluczowa decyzja w procesie powstawania mebli. Z jednej strony jakość surowca, która determinuje trwałość wyrobu, z drugiej umiejętne zestawianie różnorodnych materii, deseni i rodzajów wykończenia.

Korzystamy z renomowanych dostawców, ale celujemy w  wyszukiwanie unikalnych produktów od regionalnych producentów, które nierzadko przewyższają gatunkowo te z masowej produkcji. Nasz cel: wydobyć pożądany efekt, wpisać się w oczekiwania Klienta, a nawet więcej –  pozytywnie go zaskoczyć i wzbudzić miłość do wyjątkowego, niebanalnego przedmiotu.

Zobacz więcej
Print Friendly, PDF & Email