Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /home/platne/manufakturaangielska/public_html/wdrozenie/wp-includes/class.wp-scripts.php on line 486
Informacje - Meble Angielskie
Informacje - Meble Angielskie
18859
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-18859,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.8.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

Informacje

Get to know us better
Design

Głównym projektantem naszych mebli jest ur. 1751 w Stockton-on-Tees Shetaron Thomas. Niestety sir Sheraton nie żyje – zm. 1806 w Londynie jednak jego prace min dzięki zapaleńcom takim jak my trwają w niezmienionej formie do dziś. Prostota formy, kształtów, znakomite proporcje, subtelne i oszczędne zdobienia – to kwintesencja budowanych przez nas mebli. Przy projektowaniu ściśle współpracujemy również z synami szkockiego architekta Williama Adama – Robertem, Jamesem i Johnem, Thomasem Chippendalem, Thomasem Hope.
Zacne nazwiska – i zacne meble

Z zasady nie pobieramy zaliczek

Jeżeli zamówienie skierowane do nas dotyczy mebli z naszego katalogu zbudowanych według wzoru i wymiarów z katalogu na poczet jego wykonania nie pobieramy zaliczek. Zrealizujemy je dla Państwa bez zbędnych słów – wystarczy zapewnienie z Państwa strony i odpowiedzialna decyzja.

Produkcja

Zdajemy sobie sprawę że dzisiejsza zabiegana codzienność nie pozwala nam tracić czasu, dobrych mebli nie da się jednak zbudować na podstawie rozmowy przez telefon lub wysyłając projekt wiadomością email. To jest powód dlaczego zdecydowanie preferujemy spotkanie. Wypracowany przez nas i opracowany na podstawie doświadczeń proces produkcji od zatwierdzenia projektu do zakończenia produkcji zajmuje nam minimum osiem tygodni. Jest to czas niezbędny do tego żeby z surowej deski , kawałka drewna lub innego materiału powstał mebel funkcjonalny i zachwycający formą przyszłego użytkownika.

Print Friendly, PDF & Email