Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /home/platne/manufakturaangielska/public_html/wdrozenie/wp-includes/class.wp-scripts.php on line 486
Zamówienia - Meble Angielskie
Zamówienia - Meble Angielskie
22348
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-22348,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.8.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

Zamówienia

Jesteśmy pasjonatami dobrego rzemiosła , małą firmą bez zastępu akwizytorów , działu konsultingu, integracji i optymalizacji sprzedaży bez Client Service Director-ów , Creativ Director- ów itp. I bardzo nas to cieszy . Pracujemy powoli , dokładnie – tak jak Państwo tego od nas oczekujecie, pokazując – mamy taka nadzieję , że zwykły stolarz tez zasługuje na uznanie – może być artystą. Szyjemy meble na miarę budowanych przez Państwa domów – kuchni , gabinetów , garderób , dopasowując je do każdego zakamarku i wnęki , rzeźbiąc , wyginając według naszych wspólnie wypracowanych projektów , lub tych które autorytarnie wykonaliście sami . Chętnie poznamy Państwa opinie o naszej pracy , sugestie . To bardzo dla nas ważne . Nie wstydźcie się Państwo – piszcie . Nie musicie kupować żeby kontaktować się z nami – pytajcie – chętnie i zawsze  odpowiemy . Nauczeni doświadczeniem wypracowaliśmy własną ścieżkę realizacji zamówień .

1 . Zapraszamy do kontaktu – to do Państwa należy pierwszy krok . W zakładce kontakt dostępna jest lista telefonów – zawsze odbieramy telefony , adresy email – nigdy nie pozostawiamy wiadomości bez odpowiedzi. Możecie też Państwo nie czując się zobowiązanymi skorzystać z zakładki wstępnej wyceny i przesłać nam zwymiarowany szkic pomieszczenia wraz z sugestią charakteru zabudowy. Zdajemy sobie sprawę że dzisiejsza zabiegana codzienność nie pozwala nam tracić czasu , dobrych mebli nie da się jednak zbudować na podstawiWszystkie stronye rozmowy prze telefon lub wiadomości email. To jest powód dlaczego zdecydowanie preferujemy spotkanie .

2. Ustalenia podczas spotkania pozwalają nam na wykonanie wstępnego projektu i wyceny uwzględniając Państwa wyobrażenia i nasze sugestie wynikające z doświadczenia . Nasze doświadczenie ma też ogromne znaczenie w przypadku projektów wykonanych przez Państwa , lub Państwa projektantów . Nie narzucamy obowiązku korzystania z usług naszych projektantów , chętnie wykonamy meble wg dostarczonych nam gotowych już pomysłów . Zdarza się jednak że rozwiązań w przekazanych nam projektach nie warto przenosić do gotowego mebla. Jestesmy po to żeby takim sytuacjom zaradzić.

3. Projekt wykonawczy – czyli ostateczny kształt wspólnie z Państwem opracowanych mebli , z uwzględnieniem poszczególnych jego części , okuć , rozwiązań konstrukcyjnych , sposobu wykończenia i materiałów.

4. Podpisanie umowy.  Jeżeli zamówione meble wykonujemy wg wzorów z naszego katalogu bez zmian z zasady nie pobieramy zaliczek. Jeżeli zamówienie dotyczy mebli wg indywidualnych wymiarów i indywidualnego wzoru przy podpisaniu umowy wymagamy zaliczki w wysokości 40% wartości zamówienia .

5. Produkcja. Realizacja zamówienia trwa zazwyczaj około 8 tygodni . Szanujemy Państwa i swój czas dlatego jest to skrupulatnie określone w umowie . Po wykonaniu zamówienia , przed montażem oczekujemy na kolejną część płatności – 50% wartości zamówienia .

6. Montaż. Ustalamy dogodny dla Państwa termin montażu mebli . Nasi montażyści dostarczają meble na miejsce i ustawiają zgodnie z ustaleniami . Nie wykonują jednak podłączeń gazowych i hydraulicznych – ze względu na Państwa bezpieczeństwo. Mogą to wykonać współpracujące z nami osoby posiadające stosowne uprawnienia . W momencie odbioru mebli oczekujemy na płatność pozostałych 10 % należności.

Print Friendly, PDF & Email