Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /home/platne/manufakturaangielska/public_html/wdrozenie/wp-includes/class.wp-scripts.php on line 486
Biblioteczki na wymiar-biblioteka Windsor zamknięta. - Meble Angielskie
Biblioteczki na wymiar-biblioteka Windsor zamknięta. - Meble Angielskie
21824
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-21824,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.8.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

Biblioteczki na wymiar-biblioteka Windsor zamknięta.

Biblioteczki na wymiar-biblioteka Windsor zamknięta.

Wilhelm I Zdobywca w latach 1070–1086 zlecił budowę zamku Windsor. Bryła budowli wyróżnia się czterema połączonymi ze sobą wieżami – na wzór zamku Windsor zbudowaliśmy nasza bibliotekę.  Dwa zewnętrzne segmenty cofnięte względem środkowych zdecydowanie odróżniają się od nich – jak w oryginalnej budowli. Przeszklone drzwi biblioteki ozdobiliśmy gotyckimi szprosami – jesteśmy pewni, że Wilhelm I Zdobywca byłby z nas dumy. Zerknijcie Państwo na zdjęcie zamku.

Biblioteczka na wymiar Windsor zamknięta.

  • fornirowana naturalnym mahoniem, lub innym szlachetnym drewnem
  • profile koron, pilastrów do wyboru
  • klasyczne angielskie okucia
  • do kompletu idealnie dopasowane biurka gabinetowe, jak i pozostałe meble do gabinetu domowego
  • dowolna konfiguracja półek, ilości szuflad i drzwi

 

 

FAQ Najczęściej zadawane pytania.

Jestem na etapie prac wykończeniowych w Naszym nowym domu, bardzo podoba mi się boazeria angielska czy jesteście Państwo jej producentem? Czy mogę taką boazerie u Was zamówić?

Boazeria w stylu angielskim to stały element naszych prac. Prawdziwy gabinet to rozłożyste biurko z fotelem chesterfield, biblioteczki na wymiar i ściany wyłożone boazerią. Temat prosty  do momentu kiedy ze starannością wykonania podejdziemy do zachowania proporcji  i oryginalności użytych wzorów profili. Ważna jest powtarzalność – w tym wypadku działamy jak fabryka wnętrz. Klasyka rządzi się swoimi prawami – tu nie ma miejsca na przypadek, każdy element musi być przemyślany, jeżeli my i Państwo chcemy się wykonana pracą móc chwalić.

 

 

Print Friendly, PDF & Email
Date

14 stycznia 2016

Category

Biblioteki