Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /home/platne/manufakturaangielska/public_html/wdrozenie/wp-includes/class.wp-scripts.php on line 486
Kredens Windsor - Meble Angielskie
Kredens Windsor - Meble Angielskie
21854
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-21854,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.8.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

Kredens Windsor

Kredens Windsor

Projekt w którym staraliśmy się połączyć klasyczną funkcjonalność z elegancją historycznego angielskiego zamku Windsor. Meble kuchenne nie muszą być nijakie. Meble kuchenne mogą być funkcjonalne i piękne – takie są właśnie kuchnie angielskie.

 

FAQ Najczęściej zadawane pytania.

Zdecydowaliśmy się na wymianę mebli kuchennych. Podoba mi się kuchnia w stylu angielskim  lub meble kuchenne w stylu prowansalskim, zależy mi na tym żeby były to meble z drewna. Czy wykonujecie Państwo tego typu meble?

Bardzo nas to cieszy, że udało się zaadaptować pełne sztukaterii, rzeźbień, pilastrów meble do kuchni. Miejsca, gdzie funkcjonalność jest ceniona ponad wszystko mogą być też piękne. Budujemy kuchnie angielskie od podstaw – samodzielnie wykonujemy sztukaterie, rzeźbimy wyginamy i profilujemy – i bardzo to lubimy.

 

Print Friendly, PDF & Email
Date

14 stycznia 2016

Category

Meble uzupełniające