Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /home/platne/manufakturaangielska/public_html/wdrozenie/wp-includes/class.wp-scripts.php on line 486
Meble do biblioteki domowej, biblioteki na wymiar z drewna
Meble do biblioteki domowej, biblioteki na wymiar z drewna
22137
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-22137,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.8.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

Meble do biblioteki domowej, biblioteki na wymiar z drewna – Biblioteka Cambridge otwarta

Meble do biblioteki domowej, biblioteki na wymiar z drewna – Biblioteka Cambridge otwarta

Meble do biblioteki domowej – biblioteka Cambridge otwarta.

Specjalizujemy się w budowaniu domowych bibliotek,w klasycznym angielskim wydaniu, wykonanych z drewna, na wymiar. Meble do biblioteki domowej, biblioteki zabudowy klasyczne powstają z naszych projektów według Państwa życzenia, na miarę.

Biblioteka na wymiar to doskonałe rozwiązanie, jeżeli nasze książki nie mieszczą się już na półkach. Biblioteka z drewna jest wytrzymała, nie odkształca się pod obciążeniem książek, idealnie wykorzystuje przestrzeń. Meble biblioteczne wykonywane w naszej stolarni dopasowujemy wielkością do Państwa księgozbioru, projektujemy możliwość dowolnej regulacji półek i ich głębokości.

Domowa biblioteka wykonana w fornirze mahoniowym, z łukowym zwieńczeniem i delikatnymi aplikacjami wykonanymi z litego drewna. Pilastry, delikatnie żłobione dodają lekkości i podkreślają klasyczny styl wnętrza.

Bibliotekę możemy w dowolny sposób konfigurować, dodając kolejny segment zwiększymy jej wymiary. Możliwa jest również podział mebla na poszczególne segmenty, zwiększanie i zmniejszanie wymiarów, mebel świetnie spisuje się również jako biblioteczka narożna, lub biblioteczka łukowa. Sprawia wrażenie lekkiego, a specjalnie dobierany rysunek słoi forniru podkreśla naturalność drewna z którego został wykonany.

 

Print Friendly, PDF & Email
Date

21 stycznia 2016

Category

Biblioteki, strona-glowna