Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /home/platne/manufakturaangielska/public_html/wdrozenie/wp-includes/class.wp-scripts.php on line 486
Fotel Prezydencki, meble biurowe Warszawa - Meble Angielskie
Fotel Prezydencki, meble biurowe Warszawa - Meble Angielskie
21984
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-21984,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.8.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

Fotel Prezydencki, meble biurowe Warszawa

Fotel Prezydencki, meble biurowe Warszawa

Fotel Prezydencki to przykład mebli do gabinetu które wykonujemy.Nasze biblioteki zabudowy stylowe i fotele wyróżnia klasyczne wzornictwo, ponadprzeciętna jakość i solidność wykonania.

Wszystkie meble chesterfield wykonywane są techniką angielską nazywaną techniką głębokich pinezek, starannie i bez pośpiechu. Używamy tradycyjnych taśm tapicerskich, sprężyn i naturalnych skór. Jest to tylko wycinek naszych możliwości, który ma stanowić inspirację dla realizacji Państwa pomysłów na własne wnętrze.
Meble biurowe Warszawa, Gdańsk Poznań odległość nie stanowi problemu, zapraszamy również do odwiedzenia naszego zakładu.

Każdy egzemplarz mebla jest robiony ręcznie , dlatego nie gwarantujemy 100% powtarzalności wymiarów, lecz GWARANTUJEMY niepowtarzalność każdego egzemplarza i indywidualne podejście do każdego zamówienia.

Wymiary mogą nieznacznie różnic się od siebie w każdym egzemplarzu.

Prosimy skrupulatnie wymierzyć gabaryty mebla który jest Państwu niezbędny .

Jeżeli potrzebujecie Państwo fotel wyższy o 2 mm i szerszy i 1 mm proszę nam o tym powiedzieć .

Wymiary :

wysokość 119 cm

szerokość 79 cm

głębokość  84 cm

wymiary siedziska :

szerokość 48 cm

głębokość 52 cm

Print Friendly, PDF & Email
Date

16 stycznia 2016

Category

Meble CHESTERFIELD, strona-glowna