Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /home/platne/manufakturaangielska/public_html/wdrozenie/wp-includes/class.wp-scripts.php on line 486
Biblioteczka meble - biurko windsor flat mahoniowe ( Flat Windsor desk )
Biblioteczka meble - biurko windsor flat mahoniowe ( Flat Windsor desk )
22194
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-22194,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.8.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

Biblioteczka meble – Biurko Windsor flat mahoń ( Flat Windsor desk )

Biblioteczka meble – Biurko Windsor flat mahoń ( Flat Windsor desk )

Biblioteczka meble, stylowe meble do gabinetu i biurka dębowe staramy się wykonywać, jako Manufaktura Angielska z zachowaniem ich klasycznego meblom stylowym charakteru.

Projektując gabinet domowy dbamy o niebanalne elementy dekoracyjne, które dodadzą prestiżu wnętrza. Należy do tego umiejętność intarsjowania mebli, znajomość tej techniki zdobienia mebli i  biegłe nią się posługiwanie. Niewiele osób zdaje sobie sprawę jak pracochłonny jest to zabieg, tym bardziej jeżeli wykonywany jest ręcznie. Wykonywana praca zdobienia musi być niezwykle precyzyjna, ponieważ fornir o grubości około 1mm jest delikatny i kruchy. Meble intarsjowane cenione są wśród nabywców, wystarczy wyjaśnić im tylko na czym polega cały proces.

FAQ Najczęściej zadawane pytania

Interesują nas stylowe meble do gabinetu w bardzo wysokiej jakości – jak jest u Państwa z tą jakością?

 

Mamy świadomość tego, że na każdym etapie produkcji i na każdym etapie rozwoju temat jakości jest tematem otwartym – zawsze jest coś do zrobienia i zawsze można coś zrobić lepiej. Biblioteczki, stylowe meble do gabinetu tym bardziej wymagają zachowania technik stolarskich z epoki i sposobów wykończenia powierzchni. Wiemy o tym, że nigdy nie osiągniemy szczytów perfekcji i dlatego stajemy się coraz lepszymi stolarzami. Staramy się dużo czasu poświęcić na rozmowy z Państwem o naszym wspólnym projekcie, doskonale wpasować w wyobrażenie o gotowym meblu . Na własne potrzeby produkujemy okleinę, dbamy o dostępność i ciągły zapas drewna – surowca najlepszej jakości, ponieważ wysoka jakość użytych materiałów gwarantuje najwyższą jakość gotowego wyrobu. Meble stylowe do gabinetów i nie tylko, wymagają od nas – rzemieślników doskonałej znajomości historii meblarstwa, musimy wiedzieć, jeżeli chcemy zachować charakter mebla i charakter stylu z epoki, jakich złączy w meblu możemy użyć, jakie materiały były dostępne w danym czasie, jakie okucia. Jako Manufaktura Angielska producent mebli stylowych zależy nam tylko na najwyższej ocenie naszej pracy. Jesteśmy pewni jakości, dlatego udzielamy na nasze meble stylowe wydłużonej o rok ponad standardowej gwarancji. Bierzemy pełną odpowiedzialność za nasze meble, począwszy od projektu, poprzez produkcję na transporcie i montażu skończywszy.

Biurko Windsor flat mahoń ( Flat Windsor desk )

Biurko dwustronne fornirowane naturalnym , szlachetnym mahoniem, z giętym na kształt fali, drewnianym frontem. Szuflady jak i cały mebel wykonane z drewna, łączenia tradycyjne stolarskie na jaskółczy ogon. Blat wyścielony naturalną skórą, w kolorze zieleni. Dostępna cała gama wybarwień.

wysokość 800 mm

głębokość 800 mm

szerokość 1500 mm

Wymiary orientacyjne, można je dowolnie zmieniać.

Zapraszamy do obserwowania naszego profilu na Google+

 

Print Friendly, PDF & Email
Date

29 stycznia 2016

Category

Biurka