Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /home/platne/manufakturaangielska/public_html/wdrozenie/wp-includes/class.wp-scripts.php on line 486
Ekskluzywne meble gabinetowe Chestefield fotel i sofa Whitehall - Meble Angielskie
Ekskluzywne meble gabinetowe Chestefield fotel i sofa Whitehall - Meble Angielskie
22031
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-22031,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.8.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

Ekskluzywne meble gabinetowe Chestefield fotel i sofa Whitehall

Ekskluzywne meble gabinetowe Chestefield fotel i sofa Whitehall

 Ekskluzywne meble gabinetowe – meble do gabinetu,sofy Chesterfield , fotele Chesterfield są ozdobami królewskich pałaców, słynnych hoteli i luksusowych rezydencji. Kojarzone są z niezwykłą elegancją w elitarnym wydaniu. Coraz częściej jednak z powodzeniem wprowadza się je do zwykłych domów.

Styl angielski, szczególnie z wiktoriańskimi odniesieniami,  kojarzony jest z tym eleganckimi meblami. Klasyczny salon aranżowany według brytyjskich wzorców, będzie pięknie wyglądał, dopełnieniem stylu będzie właśnie klasyczny Chesterfield, elegancki fotel i podnóżek.

Sofa Chesterfield była nieodłącznym elementem wyposażenia wnętrz angielskich notabli, kiedy w Imperium Brytyjskim kształtował się styl kolonialny,  stała się więc jego kwintesencją i do dziś gości w tradycyjnych, wyspiarskich wnętrzach.

Uniwersalność mebli Chesterfield  a w szczególności sof Chesterfield polega na tym, że pasują również do wnętrz loftowych lub  vintage. Są ciekawym akcentem  połączenia klasycznych kształtów z nowoczesnym designem, mogą być lekko zniszczone często celowo poddaje się je procesowi postarzania, robiąc charakterystyczne przecierki.

Ekskluzywne meble gabinetowe – Manufaktura Angielska

 

Wymiary :

fotel :

wysokość 75 cm

głębokość 96 cm

szerokość 105 cm

sofa podwójna  :

wysokość 75 cm

głębokość 96 cm

szerokość 164 cm

 

Print Friendly, PDF & Email
Date

19 stycznia 2016

Category

Meble CHESTERFIELD